Biuro rachunkowe Ząbki, czyli szeroki zakres profesjonalnych usług księgowych

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Biuro rachunkowe Ząbki zostało założone, by pomagać Państwu w szeroko pojętej księgowości. Nasze biuro działa zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami i rozporządzeniami. Współpracujemy z gronem doświadczonych, stale podnoszących swoje kwalifikacje księgowymi.
Nasza oferta jest kierowana do różnej wielkości firm, przedsiębiorstw, instytucji, a także do klientów indywidualnych. Wspieramy także oraz służymy poradami tym, którzy planują w najbliższym czasie rozwinąć działalność gospodarczą, niezależnie, w jakiej branży.
Biuro rachunkowe Ząbki to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Współpracując z nami, każdy klient otrzymuje gwarancję dyskrecji oraz odpowiedzialności za świadczone przez nas usługi.

Co biuro rachunkowe Ząbki oferuje swoim klientom?

Świadczymy kompleksowy zakres usług w dziedzinie podatków i księgowości. Wszechstronność naszych propozycji usługowych pozwala nam na nawiązywanie współpracy z każdym podmiotem gospodarczym oraz z prywatnymi klientami.
Zakres usług, jakie proponujemy w ramach naszej działalności obejmuje min.:  rozliczanie ryczałtu od ewidencjonowanych przychodów, prowadzenie podatkowej księgi rozchodu i przychodu,  prowadzenie ksiąg handlowych oraz ewidencjonowanie kard i płac. Dokonujemy systematycznej, rzetelnej kontroli wszelkich dokumentów pod kątem rachunkowym i formalnym, prowadzimy spisy przychodów oraz operacji gospodarczych. Sporządzamy wszelkie niezbędne dokumenty do urzędu skarbowego – miesięczne lub kwartalne deklaracje VAT, roczne zeznania CIT-8, deklaracje pracownicze o dochodach oraz rozliczenia roczne PIT-36 i PIT-36L.
Biuro rachunkowe Ząbki z powodzeniem zajmuje się także ewidencjami pracowniczymi. Nasi pracownicy dokonują listy płac, precyzyjnie obliczają wysokość zaliczki pobieranej miesięcznie na podatek dochodowy oraz wysokość odprowadzanych składek do ZUS. Ponadto wykonujemy szczegółowe paski do wynagrodzeń pracowników, z uwzględnieniem wszystkich odprowadzeń.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu